6-7 жовтня 2023 року відбудеться XXІ Міжнародна науково-практична конференція «Здійснення та захист корпоративних прав в Україні: шлях до європейських стандартів»

21.09.2023

Лабораторія проблем корпоративного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України запрошує взяти участь у XXІ Міжнародній науково-практичній конференції «Здійснення та захист корпоративних прав в Україні: шлях до європейських стандартів», яка відбудеться 6-7 жовтня 2023 року на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У рамках заходу планується обговорення наступних питань:

  • вітчизняні та європейські принципи здійснення корпоративних прав;
  • напрямки вдосконалення правового регулювання корпоративних відносин у контексті рекодифікації цивільного законодавства;
  • механізми регулювання способів здійснення корпоративних прав;
  • приватноправові способи захисту корпоративних прав;
  • новели корпоративного законодавства України з урахуванням гармонізації із правом країн Європейського Союзу.

Форма участі: очна, заочна.

За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів в електронній формі та опублікування статей у зарубіжному фаховому журналі «Law and Society» (ISSN 2719-552X, Польща).

Для участі в науково-практичній конференції необхідно надіслати до 25 вересня 2023 року на електронну адресу (corplaw@ukr.net) заявку на участь у конференції, тези доповідей та скановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Додатки:

  1. Заявка на участь (переглянути);
  2. Інформаційний лист (переглянути);
  3. Посвідчення про реєстрацію конференції (переглянути);
  4. Вимоги до статей (переглянути).

Будемо раді бачити Вас серед учасників конференції!

Поділитися: