21 червня 2024 року відбудуться наукові заходи у межах виконання Проєкту «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії глорифікації збройної агресії рф в Україні»

29.05.2024

Шановні колеги!

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України запрошує взяти участь у низці онлайн-заходів у межах виконання Проєкту «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії глорифікації збройної агресії рф в Україні», що реалізується завдяки грантовій підтримці Національного фонду досліджень України та відбудуться 21 червня 2024 року.

Метою наукових заходів є створення дискусійної платформи для обміну науковими думками та практичним досвідом у зв’язку з триваючою інфофізичною агресією російської федерації проти України задля вироблення спільних рішень та дієвих інструментів запобігання ворожим впливам та боротьби з ними. Цільова група учасників: досвідчені вчені України, молоді науковці, практичні працівники та представники громадськості.

Робочі мови: українська, англійська.

Проведення наукових заходів відбудеться за двома напрямами:
– теоретично-практичний блок – круглий стіл (21 червня 2024 р., з 10:00 – до 13:00);
– практичний блок – тренінг (21 червня 2024 р., з 14:00 – до 15:00).

Заходи відбудуться за допомогою використання платформи ZOOM.

Реєстрація учасників і подання матеріалів (у разі наявності) відбуватиметься до 15 червня 2024 року за покликанням https://forms.gle/RmPP7aws2JTsHgi86.

Посилання на круглий стіл та тренінг буде спрямовано на електронну пошту всім зареєстрованим учасникам за 2-3 дні до початку заходів.

Звертаємо увагу, що участь в наукових заходах безкоштовна.

Додаток:
– інформаційний лист (переглянути).

Будемо раді бачити вас серед учасників наукових заходів!

Поділитися: